5. Унаслідок взаємодії етилового спирту з натрієм виділилося 11,2 л водню. Визначити масу спирту,

що прореагувала

Ответы на вопрос

Отвечает Ситникова Любовь.

Ответ:

Дано: C₂H₅OH , Na, V(H₂)-  11.2 л.

Знайти:m (C₂H₆)

х г                                           11.2 л

2 C₂H₅OH + 2 Na ⇒ 2 C₂H₅ONa + H₂↑

2 моль                                            1 моль

маса 46*2= 92 г                       об'єм 22,4 л

х = (92*11,2)/ 22,4 = 46 г

Отже, маса спирту, що прореагував становить 46 г.

Объяснение:

х) сьогодні тільки виконувала. ...Думаю правильно....