Яка маса лугу утворилась під час взаємодії 0.94 грам калій оксиду з водою?


Ответы на вопрос

Отвечает Мялкин Артём.
K2O + H2O → 2KOH

0,94 / 94 = X / 112

X = 0,94 × 112 / 94 = 1,12 г

Відповідь: m (лугу) = 1,12 г.