Кальцій гідроксид масою 29,6 г нейтлізували сульфатною кислотою. Обчисліть маси речовин, що

утворились.

Ответы на вопрос

Отвечает Бронзова Янина.
Ca(OH)2 + H2SO4 → CaSO4 + 2H2O

Шукаємо масу CaSO4:
29,6 / 74 = X / 136;
X = 29,6 × 136 / 74 = 54,4 г.

Шукаємо масу H2O:
29,6 / 74 = Z / 18;
Z = 29,6 × 36 / 74 = 14,4 г.