При спалюванні вугілля масою 187,5 г утворився оксид карбону (IV) об'ємом 336 л (н. У). Обчисліть

масову частку карбону у вугіллі

Ответы на вопрос

Отвечает Ростунов Александр.

C + O2 = CO2

x/12 = 336/22.4

x = 180 г

W(C) = 180/187.5 = 96%