1)Скільки молей міститься в 50 грам наступних газів за нормальних умов: а)водню б)кисню в)аміаку

(NH3) 2)Розрахуйте густину за воднем та повітрям парів наступних газів: а)H2S б)NH3 в)N2

Ответы на вопрос

Отвечает Петровская Настя.

Ответ:

1) n(O2)=1,5625 моль, n(Н2)=25 моль, n(NH3)=2,9412 моль

2)D(H2S/Н2)=17  D(H2S/воздуха)=1,17 D(NH3/Н2)=8,5 D(NH3/воздуха)=0,59 D(N2/Н2)=14 D(N2/воздуха)=0,96

Объяснение:

n=m/Mr

Mr(O2)=2*16=32г/моль

Mr(Н2)=2*1=2г/моль

Mr(NH3)=14+1*3=17г/моль

n(O2)=50/32=1,5625 моль

n(Н2)=50/2=25 моль

n(NH3)=50/17=2,9412 моль

2) D(газа/Н2)=Mr(газа)/Mr(H2)

D(газа/воздуха)=Mr(газа)/Mr(воздуха)

Mr(воздуха)=29г/моль

Mr(H2S)=2*1+32=34г/моль

Mr(NH3)=14+1*3=17г/моль

Mr(N2)=14*2=28г/моль

D(H2S/Н2)=34/2=17

D(H2S/воздуха)=34/29=1,17

D(NH3/Н2)=17/2=8,5

D(NH3/воздуха)=17/29=0,59

D(N2/Н2)=28/2=14

D(N2/воздуха)=28/29=0,96