Обчисліть густину вуглеводню за воднем у складі молекули якого є три атоми карбону.Молекула містить

один потрійний зв’язок

Ответы на вопрос

Отвечает Батырова Зухра.

Ответ:

густина вуглеводню за воднем 23.

Объяснение:

Дано:

вещество HC≡CH-CH₃

------------------------------------

D(H₂)-?

D(H₂)=M(CnH2n)÷M(H₂)

M(HC≡CH-CH₃)=1+12+12+12+1=46г./моль

D(H₂)=M(HC≡CH-CH₃)÷M(H₂)=46г./моль÷2г./моль=23

Вiдповiдь: густина вуглеводню за воднем 23.