Обчисліть і позначте масову частку Карбону в етанолі А (51,97 %) Б( 52,37%) В (51,2%)Г 52,17% пж


Ответы на вопрос

Отвечает Чучалин Антон.

Ответ:

Етанол С₂Н₆О, його молярна маса 12*2+1*6+16 = 46 г/моль

мС = (24 / 46) * 100 = 52,17 %. Ответ: Г

Объяснение:

Всьо итак понятно