Напишіть можливі рівняння реакції NH3+H2CO3= NH4CL+Can(OH)2= P+H2=


Ответы на вопрос

Отвечает Шарапова Азалия.

Ответ:

2)Ca(OH)2+2NH2CL=CaCL2+H2O+2NH3

3)P+H2=PH3

1)2NH3+H2CO3=(NH4)2CO3