Записати рівняння реакцій в молекулярному та іонному вигляді Са(OH)2+Ka2CO3= Cu(NO3)2+Na2CO3=


Ответы на вопрос

Отвечает Кравченко Елизавета.

Ответ:

Объяснение:

молекулярное

Са(OH)2+K2CO3=2KOH+ CaCO3

полное ионное

Са(OH)2+ 2K(+) +CO3(2-) = 2K(+) + 2OH(-)  + CaCO3

сокращенное ионное

Са(OH)2+  +CO3(2-) = + 2OH(-)  + CaCO3

Cu(NO3)2+Na2CO3=CuCO3+2NaNO3

Cu(2+) + 2NO3(-)+ 2Na(+)+CO3(2-) =CuCO3 +2Na(+) + 2NO3(-)

Cu(2+) + CO3(2-) =CuCO3