У водному розчині натрій карбонату виявили 36,8 г йонів Na". Обчисліть кількість рее човини

карбонат-іонів у цьому розчині..Терміново ​

Ответы на вопрос

Отвечает Моталина Марина.

Відповідь:

Na2CO3=2Na⁺+CO3²⁻

M(Na⁺)=23г/моль

n(Na⁺)=36,8/23=1,6моль

nNa⁺:nCO3²⁻=2:1

n(CO3²⁻)=1,6/2=0,8моль

Пояснення: