Обчислити масу купрум(2) сульфату і води необхідні для приготування розчину купрум (2) сульфату

масою 200г з масовою часткою солі 20%

Ответы на вопрос

Отвечает Рачёва Аня.

Відповідь:

Пояснення:

ω = m(солі)/m(розч)

m(солі) = ω*m(розч)

m(солі) = 0,2*200 г = 40 г

m(води) = m(розч) - m(солі)

m(води) = 200 - 40= 160 г