Складіть рівняння реакцій в молекулярній та іонній формах. 1)Na => 1. 2)Na2O=>NaOH=>3.

3)Na2CO3=>Na.​

Ответы на вопрос

Отвечает Мохов Максим.

Ответ:

Объяснение:

4Na + O2 = 2Na2O

Na2O + H2O = 2NaOH

2NaOH + CO2 = Na2CO3 + H2O

2Na(+)+ 2OH(-) + CO2 = 2Na(+) + CO3(2-) + H2O

2OH(-) + CO2 = CO3(2-) + H2O