4. Укажіть відносну молекулярну масу кристалогідрату молекулярна формула якого CaSO4:2H,0 а) 152;

б) 172; в) 278; г) 19152.Срочно​

Ответы на вопрос

Отвечает Яковлева Яна.

Ответ:

б)

Объяснение:

Mr(CaSO4*2H20)=40+32+4*16+2*(1*2+16)=172 г/моль