Здійсніть перетворення за допомогою ланцюжка C-CH4-CO2-H2CO3-Na2CO3


Ответы на вопрос

Отвечает Курбатова Виктория.

Ответ:

Объяснение:

1. C + H2 = CH4  

2. CH4 + O2 = CO2 + H2O  

3. CO2 + H20 = H2CO3  

4. H2CO3 + NaOH = Na2CO3 + H20