ӨТІНЕМ! КӨМЕКТЕСІНДЕРШІ!ДӘЛ ҚӘЗІР КЕРЕК! 24 + (78 -- m )=36​


Ответы на вопрос

Отвечает Левшин Роман.

Ответ:

78-m=36-24

78-m=12

m=78-12

m=66

Ответ:66