Укажіть молярну масу вищого оксиду елемента з протонним числом 16.


Ответы на вопрос

Отвечает Загаєвська Олена.

Ответ:

80г/моль

Объяснение:

Оскільки порядковий номер - це протонне число елемента, то сей елемент S(сульфур). Він знаходиться у 6 групі, отже шести валентний. У оксигена валентність 2 отже пишемо

6 2

S O на 6 ділиться і перше число і друге, тому ділимо 6 на 6 та на 2 і маємо коефіцієнти 1 і 3, тоді отримуємо формулу: SO3

Тоді M(SO3)=32+16×3=32+48=80(г/моль)