При розкладі kclo3 отримали 3.6л. кисню.(н.у).Яка кількість теплоти при цьому виділилась?


Ответы на вопрос

Отвечает Курбатова Виктория.

2KClO3 = 2KCl + 3O2; ∆H = -100 кДж

3,6 / 2 × 22,4 = Q / 100

3,6 / 44,8 = Q / 100

Q = 3,6 × 100 / 44,8 = 8 кДж