Визначити масову частку натрій гідроксиду в розчині 250 грам необхідного для нейтралізації 17,6

грам сульфатної кислоти Очень надо пожалуйста!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Соколова Саша.

Ответ:

дано

m(ppa NaOH) = 250 g

m(H2SO4) = 17.6 g

--------------------------

W(NaOH) -?

2NaOH+H2SO4-->Na2SO4+H2O

M(H2SO4) = 98 g/mol

n(H2SO4) = m/M = 17.6 / 98 = 0.18 mol

2n(NaOH) = n(H2SO4)

n(NaOH) = 2*0.18 / 1 = 0.36 mol

M(NaOH) = 40 g/mol

m(NaOH) = n*M = 0.36 * 40 = 14.4 g

W(NaOH) = m(NaOH) / m(ppa NaOH) * 100% = 14.4 / 250 * 100% = 5.76%

ответ 5.76%

Объяснение: