Яка маса гідроксиду утворюється і об'єм водню виділяється при розчиненні 2,3г натрію у воді?​


Ответы на вопрос

Отвечает Герасимчук Илья.

Ответ:

Объяснение:

 2,3 г                                      Х г                 Х л

  2Na      +      2H2O    =     2NaOH     +     H2

n=2 моль                         n=2 моль              n = 1 моль

М=23 г/моль              М = 40 г/моль          Vm=22,4 л/моль

m=46 г                        m=80 г                       V = 22,4 л

2,3 г  Na  -   Х г   NaOH

46 г   Na   -  80 г  NaOH

m(NaOH) = 80 * 2,3 / 46 =4 г

2,3 г   Na   -    Х л  Н2

46 г   Na   -   22,4 л  Н2

V(H2) = 2,3 * 22,4 / 46 =1,12 л