2.Скільки солі необхідно розчини в 190г води, щоб одержати 5% розчин?Помогите​


Ответы на вопрос

Отвечает Третьяков Саша.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(р-ля) = 190 г

W(в-ва) = 5%

Найти

m(в-ва)

W(в-ва) = m(в-ва) / m(в-ва + р-ль)  *100%

5 = Х *100 / Х + 190

5*190 + 5Х = 100Х

950 +5Х = 100Х

950 = 95Х

Х = 10 г