Складіть рівняння реакції води з оксидом елемента з протонним числом 3


Ответы на вопрос

Отвечает Андреева Александра.

Ответ:

Объяснение:

З протонним числом 3 це лiтiй Li  

Ar(Li)=7 Z(Li)=+3  протонов p⁺=3, n⁰=Ar(Li)-Z(Li)=7-3=4

оксид лiтiя Li₂O

Li₂O+H₂O=2LiOH  

оксид лiтiя+вода= 2моль гiдроксiда лiтiя