Визначте об'єм повітря,який необхідний для згоряння речовини,що містить 82,76% Карбону та 17,24%

Гідрогену та має відносну густину за воднем 29 очень срочно нужно, помогите пожалуйста​

Ответы на вопрос

Отвечает Чувикова Алёна.

Ответ:

m(СnH2n) =  Д(Н2) х М(Н2) = 29х2 г/моль = 58 г/моль,

n(C) = 58 г/моль x 0,8276/12 г/моль = 4

n(H) = 58 г/моль x 0,1724/1 г/моль  = 10

C4H10 бутан