Елемент Манган утворює заряди йони із зарядами 2+ і 4+. Складіть формули оксидів цього елемента й

обчисліть масові частки Мангану в них.

Ответы на вопрос

Отвечает Топских Макар.

Ответ:

MnO

M(MnO) = 55+16 = 71 g/mol

W(Mn) = 55 / 71*100% = 77.46 %

Mn2O3

M(Mn2O3) = 55*2+16*3 = 158 g/mol

W(Mn) = 55*2 / 158 *100% = 69.62%

Объяснение: