Скільки молекул міститься у кислоті кількістю речовини 5 моль


Ответы на вопрос

Отвечает Гатаулина Диана.

Ответ:

N=n*Na

Na=6,02*10 в 23 степени. (Число Авогадро)

N(кислоты)=5*6,02*10 в 23 степени = 30,1*10 в 23 степени молекул

Объяснение: