Обчисліть відносні молекулярні маси газів кисню оксиген 2 водню H2 гелію Не азот N2​


Ответы на вопрос

Отвечает Шевченко Даша.

Ответ:

Объяснение:

В періодичній системі хімічних елементів Д. І. Менделєєва близько коного елемента стоїть порядковий номер і внизу відносна атомна маса. Якщо треба обчислити відносну масу молекули, то відносна атомну масу множимо на число атомів у молекулі (тобто на індекс) .

Відносна маса молекули позначається буквою Mr і читається ем релятiв:

Mr(O₂)=16×2=32

Mr(H₂)=1×2=2

Mr(He)=4

Mr(N₂)=14×2=28 зауважте, що відносна молекулярна маса не має одиниць вимірювання.

Молекулярна маса, позначається буквою M і читається ем, має одиниці виміру: м./моль, кг/кмоль, т./тмоль

M(O) = 16×2=32 г. / моль (32кг./ кмоль, 32т./тмоль )

M (H)=1×2=2 Г. / моль (2кг./кмоль, 2т./тмоль )

M (He)=4 г. / моль (4кг./кмоль, 4т./тмоль )

M (N) = 14×2=28 г. / моль (28кг./ кмоль, 28т./тмоль )

Отвечает Блощицын Никита.

Ответ:

относительные молекулярные массы:

кислорода 16*2 = 32

водорода 1*2 = 2

гелия 4*2 = 8

азота 14*2 = 28

Объяснение: