Визначте у якому об‘ємі карбон (4) оксиду міститься стільки ж молекул, скільки атомів міститься в

амоніаку NH3 масою 204 г

Ответы на вопрос

Отвечает Вадзишвили Леона.

Ответ:

268.8л

Объяснение:

Об'єм амоніаку:

Mr=NH3=14+3=17г/моль=22.4л

v=204g/17g=12моль=12*22.4л=268.8л

1 моль = 6*10^23 молекул річовини

СO2 - газ, тобто 1 моль також дорівнює 22.4л

Значить об'єм карбон (4) оксиду також дорівнює 268.8л