Визначіть масу йонів: Будь ласка! Дуже треба! Даю 20 БАЛІВ! 5 ЗВЕРХУ, якщо відповісте за

ПІВГОДИНИ!​

Ответы на вопрос

Отвечает Кротова Алина.

Відповідь:

16 ; 48. Посмотрите ниже, как я решал :)

Пояснення:

Е(йона)=Ar или Mr / на его заряд.

Е(O⁻²)=32/2=16

E(SO₄⁻²)=96/2=48