Обчислити відносні молекулярній маси кислоти а)хлоридної HCI б) натрію HNO в) силікатної H2SII​


Ответы на вопрос

Отвечает Ишимов Максим.

Ответ:

Объяснение:

Mr (HCL)   = 1+35 = 36

Mr (HNO) = 1 + 14 +16 = 31

Mr(H2SO4) = 2×1 + 32 + 4×16 = 2 + 32 + 64 = 98.