Обчисліть кількість речовини, що відповідає 7,5*10^23


Ответы на вопрос

Отвечает Потонейко Аля.

Ответ:

Объяснение:

Дано

N = 7,5 *10²³ молекул

Na = 6*10²³ 1/ молекул

Найти

n

n = N / Na = 7,5 *10²³ / 6 *10²³ = 1,25 моль