Відносна густина алкіну за киснем дорівнює 1.25 . Який це алкін?​


Ответы на вопрос

Отвечает Декало Алёна.

Ответ: Пропін

Объяснение:


Отвечает Кулешова Ксения.

D(CnH2n-2)(O2) = 1.25 ==> M(CnH2n-2) = 1.25*32 = 40

CnH2n-2 = 40

CnH2n = 42

14n = 42

n = 42/14 = 3.

C3H6 — пропiн