Деякий газ легший за повітря в 1.7 раза. Важчий чи легший він за метан й у скільки разів


Ответы на вопрос

Отвечает Поволоцкий Александр.

Відповідь:

Він важчий за метан у 1.07 раз :)

Пояснення:

Дано:

Dпов(газу)=29/1.7=17.06 а.о.м  |  Dметану(газу)=Mr(Газу)/Мr(CH4)=17.06/16=

________________________| 1.07. Тобто, цей деякий газ важчий за

Dметан(газу)                              | метан, то Dметану(газу) > 1