Деякий газ легший за повітря в 1.7 раза. Важчий чи легший він за метан СО⁴ й у скільки разів?

Будь ласка з поясненням, дано, знайти...​

Ответы на вопрос

Отвечает Бородина Рита.

Объяснение:

M(повітря)=M(газу)•1.7

Молекулярна маса повітря 29г/моль, невідомий газ х/моль

29=1.7•х

х=17.06г/моль (наприклад цім газом може будет аміак)

М(СО2)=12+2•16=44г/моль

М(газу):М(СО2) = 17.06:44 = 1: 2.588

Отвечает Козиренко Снежана.

Ответ:

Важчий в 1.0662 раз

Объяснение:

Для розрахунків будемо використовувати молярну масу газу.

Відомо, що середня молярна маса повітря дорівнює 29 г/моль.

Тоді молярна маса умовного газу становитиме:

29 / 1.7 = 17.0588 г/моль

Підрахуємо молярну масу метану (CH4) та порівняємо її з молярною масою умовного газу.

M(CH4) = 12 + 4×1 = 12 + 4 = 16 г/моль

17.0588 / 16 = 1.0662

Відповідь: Умовний газ важче Метану в 1.0662 раз.

З тебе корона :))