За наведеним рівнянням реакції в скороченій йонній формі складіть молекулярне рівняння H++OH- -≥

H20

Ответы на вопрос

Отвечает Калюжная Карина.

Ответ:

Объяснение:

HCl   + NaOH = NaCl + H2O

H(+)+ Cl(-)+ Na(+) + OH(-) = Na(+) + Cl(-) + H2O

H(+) + OH(-) = H2O