Визначте, про яку речовину йдеться, якщо її зразок кількістю речовини 0,35 моль має масу 28 г.

NO3 SO3 SO2 NO2

Ответы на вопрос

Отвечает Азизова Милена.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

n=0,35моль

m=28г.

NO₃, SO₃, SO₂ , NO₂

----------------------------

Визначити речовину -?

1. Визначимо молярну масу речовини кількістю речовини 0,35 моль:

M=m÷n=28г.÷0,35 моль=80г. / моль

2. Визначимо молярні маси запропонованих речовин:

M (NO₃) - такої речовини немає

M (SO₂)=32 + 32=64г. / моль

M (SO₃)=32 + 48=80г. / моль

M(NO₂)=14 + 32=36г./моль

3. Відповідь: 1 моль оксида сірки(IV) SO₃ кількість речовини 0,35 моль має масу 28 г.