Обчисліть масу фурелену С60 кількістю речовини 0,5 моль


Ответы на вопрос

Отвечает Борисенко Ксения.

Ответ:

360 г

Объяснение:

M(C60)=60*12=720г/моль

m=n*M=0,5моль*720г/моль=360 г