При повному хлоруванні Метану прореагувало 112л. Метану .Обчислити масу Хлору, який вступив в

реакцію

Ответы на вопрос

Отвечает Ляпина Марина.

CH4 + 4Cl2 (hv)= CCl4 + 4HCl

112/22.4 = x/284

x = 1420 г