Скільки молекул у водні кількість речовини 4 моль​


Ответы на вопрос

Отвечает Морозова Ксюшка.

Ответ:

Объяснение:

Дано

n(H2O) = 4 моль

Na=6*10²³ 1/молекул

Найти

N(H2O)

N(H2O) = Na *n = 6*10²³ * 4 = 2,4 *10²⁴ молекулы