Який об'єм етену утвориться внаслідок дегідратації 27,6г етанолу?


Ответы на вопрос

Отвечает Данилюк Кира.

Ответ:

Объяснение:

     27,6 г                             Х л

 CH3-CH2-OH    ->      CH2=CH2    +    H2O

n=1 моль                        n=1 моль

М =46 г/моль                Vm=22,4 л/моль

m=46 г                            V = 22,4 л

27,6 г   СН3-СН2-ОН   -   Х л    СН2=СН2

46    г   СН3-СН2-ОН   -  22,4 л  СН2=СН2

V(CH2=CH2) = 27,6 * 22,4 / 46 = 13,44 л