Який об'єм хлору витратиться в результаті взаємодії його з 224 літрами C2H6?


Ответы на вопрос

Отвечает Краснова Полина.

C2H6 + Cl2 = C2H5Cl + HCl

224/22.4 = x/22.4

x = 224 л