Обчисліть кількість речовини і масу 156.8 амоніаку​


Ответы на вопрос

Отвечает Похилько Женя.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(NH3) = 156,8 г

М(NH3) = 17 г/моль

Найти

n(NH3)

n(NH3) = m / M = 156,8 / 17 = 9,22 моль