Обчисліть масу водню об'ємом 11, 2


Ответы на вопрос

Отвечает Кулмаганбетова Фатима.

Ответ:

Объяснение:

Дано

V(H2)= 11,2 л

Vm=22,4 л/моль

M(H2) = 2 г/моль

Найти

m(H2)

n(H2) = V / Vm = 11,2 / 22,4 = 0,5 моль

m(H2) = n * M = 0,5 * 2 = 1 г