Обчисліть масу купрум(||) оксиду кількістю речовини 0,5 моль


Ответы на вопрос

Отвечает Ким Олеся.

Ответ:

40

Объяснение:

CuO

v=0.5 моль

розв'язання

v=m/M

m=v*M

M=Mr

Mr(CuO) = Ar(Cu) + Ar(O) = 64+16 =80

m = 80 * 0.5 = 40