Установіть відповідність між кількістю речовини Na2СO3 та її масою. 1,5 моль 0,75 моль 1 моль 2

моль

Ответы на вопрос

Отвечает Онласынбек Ерасыл.

Ответ:

Знайдемо молярну масу Na2CO3.

M(Na2CO3) = 2*23 + 1*12 + 3*16 = 46+12+48=106 г\моль

По формулі m = n * M, де m - маса, n - кількість речовини, М - молярна маса, знаходимо масу Na2CO3

1,5 моль Na2CO3 = 1,5 * 106 = 159 г

0,75 моль Na2CO3 = 0,75 * 106 = 79,5  г

1 моль Na2CO3 = 1 * 106 = 106 г

2 моль Na2CO3 = 2 * 106 = 212 г