Визначте молекулярну формулу речовини, знаючи що масова частка Карбону в ній становить 93,75%, а

Гідрогену - 6,25%. Відносна густина пари цієї речовини за повітрям дорівнює 4,41.

Ответы на вопрос

Отвечает Кривобоков Никита.

Відповідь:      

Дано:                           Dпов(СχHy)=Mr (СχHy)                  

W (C)=93.75%                                     Mr (пов)

W (H)=6.25%                Mr (СχHy)= Dпов(СχHy)* Mr (пов)

Dпов(СχHy)=4.41         Mr (СχHy)=4,41*29=128 г/моль

Mr (пов)=29 г/моль     W(C) =     x*Ar(C)     *100%

________________                 Mr (СχHy)

(СχHy)=?                        x =  W(C)*Mr (СχHy)

                                               Ar(C)*100%

                                      x = 93.75*128  = 10

                                              12*100

                                      y= W(H)*Mr (СχHy)

                                               Ar(H)*100%

                                       y = 6.25*128  = 8

                                              1*100  

                                        Відповідь:    C₁₀H₈ - нафталін

Пояснення: