Яка кількість речовини містить у 336 г заліза


Ответы на вопрос

Отвечает Красная Маша.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(Fe) = 336 г

М(Fe) = 56 г/моль

Найти

n(Fe)

n(Fe) = m/M = 336 /56 = 6 моль