Знайти масу солі яка утвориться з 25 грам натрій оксиду і карбон (ІV) оксиду =)​


Ответы на вопрос

Отвечает Волков Анатолий.

Ответ:

42,4г

Объяснение:

Na2O+CO2=Na2CO3

n=m/M

n(Na2O)= 25г/62г/моль=0,4моль

m=n*M

m(Na2CO3)= 0,4моль*106г/моль=42,4г