Виконайте завдання Який об'єм карбон(ІV) оксиду вступив у реакцію з калій гідроксидом, якщо

одержа-ли калій карбонат кількістю речовини 0,4 моль?​

Ответы на вопрос

Отвечает Дубровина Катя.

2KOH + CO2 = K2CO3 + H2O

0.4 = x/22.4

x = 22.4*0.4 = 8.96 л