Дано речовини Ag,BaO,Zn,Zn(OH)2 З якими речовинами реагуватиме хлоридна кислота.Напишіть відповідні

рівняння реакцій​

Ответы на вопрос

Отвечает Кроцюк Дима.

Ответ:2HCl + BaO = BaCl2 + H20(замещение)

2HCl+ Zn = ZnCl2 + H2 (замещение)

2HCl+ Zn(OH)2=ZnCl2 + 2H20(обмен)

Объяснение: