Яку кількість речовини становить 196 г сульфатної кислоти H2SO4?


Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Ваня.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(H2SO4) = 196 г

M(H2SO4) = 98 г/моль

Найти

n(H2SO4)

n(H2SO4) = m / M = 196 / 98 = 2 моль