Який об'єм азоту прореагує з воднем, якщо утвориться амоніак(NH3) об'ємом 89,6 л?)


Ответы на вопрос

Отвечает Нагоев Денис.

Ответ:

44,8

Объяснение:

N2+3H2=2NH3

x/1=89,6/2

x=44,8